ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ BC
H ευχή του Γιάννη στον Θανάση
Η ώρα του πέμπτου τελικού της Basket League ζυγώνει. Και ο Γιάννης Αντετοκούνμπο, μέσω του Instagram, έσπευσε να ευχηθεί στον αδελφό του, Θανάση, μέλος του Παναθηναϊκού, να «πας και να το πάρεις. Το έχεις μεγάλε αδελφε». https://www.instagram.com/p/BkDBpThFPGu/?hl=el&taken-by=giannis_an34![H ευχή του Γιάννη στον Θανάση](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/06/1925421.jpg)
Η ώρα του πέμπτου τελικού της Basket League ζυγώνει.
Και ο Γιάννης Αντετοκούνμπο, μέσω του Instagram, έσπευσε να ευχηθεί στον αδελφό του, Θανάση, μέλος του Παναθηναϊκού, να «πας και να το πάρεις. Το έχεις μεγάλε αδελφε».
https://www.instagram.com/p/BkDBpThFPGu/?hl=el&taken-by=giannis_an34