ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ BC
Παναθηναϊκός: Το δις… εξαμαρτείν κάτι σημαίνει για τον Λάσμε
Ο Στεφάν Λάσμε έμεινε για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι του Παναθηναϊκού εκτός αποστολής. Επειτα από το ματς στη Λήμνο, απέναντι στον Ήφαιστο, ο σέντερ από τη Γκαμπόν δεν ταξίδεψε και στο Τελ Αβίβ για την αναμέτρηση της Πέμπτης κόντρα στη Μακάμπι (24/1). Η θέση του Λάσμε ήταν επισφαλής έτσι και αλλιώς, ωστόσο οι επιλογές του Ρικ...![Παναθηναϊκός: Το δις… εξαμαρτείν κάτι σημαίνει για τον Λάσμε](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/10/Lasme.jpg)
Ο Στεφάν Λάσμε έμεινε για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι του Παναθηναϊκού εκτός αποστολής.
Επειτα από το ματς στη Λήμνο, απέναντι στον Ήφαιστο, ο σέντερ από τη Γκαμπόν δεν ταξίδεψε και στο Τελ Αβίβ για την αναμέτρηση της Πέμπτης κόντρα στη Μακάμπι (24/1).
Η θέση του Λάσμε ήταν επισφαλής έτσι και αλλιώς, ωστόσο οι επιλογές του Ρικ Πιτίνο μαρτυρούν πως ο Έιντριαν Πέιν αποκτήθηκε για να αποτελέσει τη λύση αντί του Λάσμε.
Οι επόμενες ημέρες αναμένεται να κρίνουν τι θα συμβεί με τον Λάσμε, ο οποίος είναι ακόμη δηλωμένος στη Basket League.