ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ BC
Το μήνυμα του Παπαγιάννη στον κόσμο του Παναθηναϊκού (vid)
Ο 21χρονος απηύθυνε κάλεσμα στους φιλάθλους των «πρασίνων», εν όψει της νέας αγωνιστικής χρονιάς![Το μήνυμα του Παπαγιάννη στον κόσμο του Παναθηναϊκού (vid)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/07/papagiannis-3-scaled.jpg)
Ο ένας μετά τον άλλο τα νέα μεταγραφικά αποκτήματα του Παναθηναϊκού καλούν με τη σειρά τους τον κόσμο να έρθει στο ΟΑΚΑ τη νέα χρονιά. Τώρα ήταν η σειρά του Παπαγιάννη.
Την αρχή έκανε ο Κιθ Λάνγκφορντ και τώρα πήρε την σκυτάλη ο Γιώργος Παπαγιάννης. Ο 21χρονος σέντερ έστειλε μήνυμα και κάλεσε τους φιλάθλους να προμηθευτούν τα νέα εισιτήρια διαρκείας των «πρασίνων», στο πλαίσιο της διαφημιστικής καμπάνιας της ΚΑΕ.
Το μήνυμα του Παπαγιάννη αναφέρει χαρακτηριστικά: «Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος που γύρισα στην οικογένεια του Παναθηναϊκού. Ο κάθε παίκτης θα κάνει το καλύτερο δυνατό και ελπίζουμε να σας δούμε όλους στο ΟΑΚΑ την επόμενη χρονιά».
Δείτε και το βίντεο:
https://www.instagram.com/p/BlfDzLQl7Jp/?taken-by=paobcgr