ΠΑΟΚ BC
Στην Πυλαία ο ποδοσφαιρικός ΠΑΟΚ (pics)
Ο ΠΑΟΚ είναι ένας και ενωμένος. Το ποδοσφαιρικό τμήμα του «Δικέφαλου του Βορρά» βρέθηκε στο κλειστό γήπεδο της Πυλαίας. Ο σκοπός τους; Να παρακολουθήσουν το ντέρμπι του μπάσκετ, ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Αρη. Ολοι οι ποδοσφαιριστές δέχτηκαν ζεστό χειροκρότημα μόλις τους αντιλήφθηκε ο κόσμος. Περισσότερο προετοιμασμένος για τον αγώνα ήταν ο Αντελίνο Βεϊρίνια, ο...![Στην Πυλαία ο ποδοσφαιρικός ΠΑΟΚ (pics)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/11/Prijo.jpg)
Ο ΠΑΟΚ είναι ένας και ενωμένος. Το ποδοσφαιρικό τμήμα του «Δικέφαλου του Βορρά» βρέθηκε στο κλειστό γήπεδο της Πυλαίας.
Ο σκοπός τους; Να παρακολουθήσουν το ντέρμπι του μπάσκετ, ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Αρη. Ολοι οι ποδοσφαιριστές δέχτηκαν ζεστό χειροκρότημα μόλις τους αντιλήφθηκε ο κόσμος.
Περισσότερο προετοιμασμένος για τον αγώνα ήταν ο Αντελίνο Βεϊρίνια, ο οποίος πήγε στο «Παλατάκι» φορώντας την μπασκετική φανέλα που του είχαν δώσει από την ΚΑΕ πριν από μερικές εβδομάδες.
Κατά τη διάρκεια του ημιχρόνου, ο Αμρ Ουάντα αποφάσισε να δοκιμάσει την τύχη του και στο παρκέ, κάνοντας μερικά σουτ.
- Οι παίκτες του ΠΑΟΚ το διασκεδάζουν με το παραπάνω.
- Οι παίκτες του ΠΑΟΚ παίρνουν θέση στην εξέδρα.
- Ο Αντελίνο Βιεϊρίνια στην Πυλαία.