![Στην Θεσσαλονίκη ο Τέπιτς (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/10/tepic.jpg)
Μετά από δύο χρόνια ο Μιλένκο Τέπιτς επέστρεψε στην Θεσσαλονίκη για λογαριασμό του ΠΑΟΚ. Ο Σέρβος θα πάρει την θέση του Τζαμάλ Τζόουνς στο ρόστερ και αναμένεται να ανακοινωθεί άμεσα.
Σήμερα (19/10) το μεσημέρι έφτασε στην συμπρωτεύουσα και θα αποτελεί μέλος της ομάδας μετά την σεζόν 2015-16. Πέρυσι αγωνιζόταν στην Ιταλία με την Πρίντιζι και θα φορέσει την φανέλα του ΠΑΟΚ μέχρι το τέλος της σεζόν.
🛬Ο Μιλένκο Τέπιτς έφτασε στη Θεσσαλονίκη!
🛬Milenko Tepic has arrived in Thessaloniki!
⚫️⚪️#PAOK #PAOKBC pic.twitter.com/irTCBA5eQf— PAOK BC (@PAOKbasketball) October 19, 2018
Ο τραυματισμός του Τζόουνς μπορεί να φέρει τον Τέπιτς στον ΠΑΟΚ