ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Περιστέρι: Επέστρεψε σε δράση ο Σαλούστρος
Ο Χρήστος Σαλούστρος ήταν το νέο πρόσωπο στο πρόγραμμα του Περιστερίου καθώς επέστρεψε σε δράση κι ετοιμάζεται για το φετινό του ντεμπούτο![Περιστέρι: Επέστρεψε σε δράση ο Σαλούστρος](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/11/Περιστέρι-3.jpg)
Ο Χρήστος Σαλούστρος ήταν το νέο πρόσωπο στο πρόγραμμα του Περιστερίου, την Τετάρτη (25/11). Ο 30χρονος φόργουορντ ακολούθησε κανονικά την προπόνηση και τίθεται πλέον στη διάθεση του Αργύρη Πεδουλάκη.
Ο Σαλούστρος δεν έχει αγωνιστεί καθόλου φέτος. Πλέον έχει ξεπεράσει το πρόβλημα στο πόδι του και θα μπορέσει να ενισχύσει την προσπάθεια του Περιστερίου.
Εξάλλου μέρος της προπόνησης ακολούθησαν ο Τεράν Πέτεγουεϊ και ο Ζώης Καράμπελας. Οι δύο παίκτες ολοκλήρωσαν με ατομικό πρόγραμμα.