ΡΕΘΥΜΝΟ
Παρέμεινε στο Ρέθυμνο ο Ντάνιελς
Η συνεργασία ανάμεσα στον Αμερικανό φόργουορντ Τράβις Ντάνιελς και την ομάδα του Ρεθύμνου θα συνεχιστεί και για τη σεζόν που έρχεται. Η κρητική ομάδα ανακοίνωσε την ανανέωση του συμβολαίου του με κάθε επισημότητα. Αναλυτικά η ανακοίνωση: «Η ΚΑΕ Ρέθυμνο Cretan Kings είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας με τον Τράβις Ντάνιελς...![Παρέμεινε στο Ρέθυμνο ο Ντάνιελς](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/06/Daniels-Rethymno.jpg)
Η συνεργασία ανάμεσα στον Αμερικανό φόργουορντ Τράβις Ντάνιελς και την ομάδα του Ρεθύμνου θα συνεχιστεί και για τη σεζόν που έρχεται. Η κρητική ομάδα ανακοίνωσε την ανανέωση του συμβολαίου του με κάθε επισημότητα.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Η ΚΑΕ Ρέθυμνο Cretan Kings είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας με τον Τράβις Ντάνιελς για ακόμη έναν χρόνο, ενεργοποιώντας τη σχετική οψιόν. Ο 26χρονος παίκτης μας την περσινή σεζόν συμμετείχε και στα 26 παιχνίδια της ομάδας μας, μετρώντας 8.77 πόντους (74.44%διπ., 30.2%τριπ., 74%β.) και 5 ριμπάουντ σε 26.35 λεπτά συμμετοχής μ.ο.».
Στην Κύμη η παρουσίαση του πρωταθλήματος!