ΤΡΙΚΑΛΑ BC
Ποινή μίας αγωνιστικής στα υποβιβασμένα Τρίκαλα
Η σεζόν ολοκληρώνεται με τον χειρότερο τρόπο. Τα Τρίκαλα βρίσκονται εδώ και καιρό στην Α2. Εκεί θα… κουβαλήσουν και την ποινή μίας αγωνιστικής κεκλεισμένων των θυρών! Η ομάδα των Τρικάλων τιμωρήθηκε για τα επεισόδια που έγιναν στην αναμέτρηση με τον Κολοσσό Ρόδου και επειδή δεν έχει άλλο εντός έδρας παιχνίδι τη φετινή σεζόν, η ποινή...![Ποινή μίας αγωνιστικής στα υποβιβασμένα Τρίκαλα](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/05/Trikala.jpg)
Η σεζόν ολοκληρώνεται με τον χειρότερο τρόπο. Τα Τρίκαλα βρίσκονται εδώ και καιρό στην Α2. Εκεί θα… κουβαλήσουν και την ποινή μίας αγωνιστικής κεκλεισμένων των θυρών!
Η ομάδα των Τρικάλων τιμωρήθηκε για τα επεισόδια που έγιναν στην αναμέτρηση με τον Κολοσσό Ρόδου και επειδή δεν έχει άλλο εντός έδρας παιχνίδι τη φετινή σεζόν, η ποινή θα εκτιθεί του… χρόνου!
Παράλληλα, επιβλήθηκε και χρηματικό πρόστιμο 1.500 ευρώ.