ΚΟΙΝΩΝΙΑ
Πλήθος κόσμου στην κηδεία του Ανδρέα Μπόμη
Η κηδεία του Ανδρέα Μπόμη τελέστηκε στον Ιερό Ναό Ζωοδόχου Πηγής Μελισσίων, όπου παραβρέθηκε πλήθος κόσμου![Πλήθος κόσμου στην κηδεία του Ανδρέα Μπόμη](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/11/Kideia-Andrea-Mpomi.jpg)
Πλήθος κόσμου συγκεντρώθηκε τη Δευτέρα (12/11) το απόγευμα στον Ιερό Ναό Ζωοδόχου Πηγής στα Μελίσσια για την κηδεία του Ανδρέα Μπόμη.
Ο Ανδρέας Μπόμης άφησε την τελευταία του πνοή την περασμένη Παρασκευή σε ηλικία 80 ετών και η απώλειά του συντάραξε τον κόσμο της αθλητικής δημοσιογραφίας και όχι μόνο.
Ενδεικτικά να αναφέρουμε ότι στην επιμνημόσυνη δέση έδωσαν το «παρών» πολλοί συνάδελφοι του εκλιπόντος, αλλά και οι Θανάσης Γιαννακόπουλος, ο Μίμης Δομάζος, ο Βασίλης Κωνσταντίνου, ο Γιώργος Βαρδινογιάννης, ο Μάικ Γαλάκος, ο Τέρενς Κουίκ και πολλοί άλλοι!