![Φιλικό με Ούνικς ο Προμηθέας](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/09/8892D8DB-F82A-4D68-B018-7BF1DA4EBED8.png)
Έναν σπουδαίο αντίπαλο έκλεισαν οι παράγοντες του Προμηθέα για τα αποκαλυπτήρια της ομάδας στο κοινό της Πάτρας.
Συγκεκριμένα το Σάββατο (15/9) στις 19:00 ο Προμηθέας θα αντιμετωπίσει την Ούνικς Καζάν την οποια θα κατευθύνει ο Δημήτρης Πρίφτης για δεύτερη συνεχόμενη σεζόν.
Δικαίωμα να παρακολουθήσουν το σημαντικό αυτό φιλικό παιχνίδι έχουν όλοι οι κάτοχοι των καρτών διαρκείας, ενώ η γενική είσοδος έχει οριστεί στα 5 ευρώ