GOSSIP
Η κυρία Ράκιτιτς είναι το μεγαλύτερο «τρόπαιο» (pic)
Ο άσος της Μπαρτσελόνα μαζί με τη γυναίκα του χαλαρώνουν και απολαμβάνουν το καλοκαίρι τους![Η κυρία Ράκιτιτς είναι το μεγαλύτερο «τρόπαιο» (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/07/rakitic2.png)
Μπορεί η Μπαρτσελόνα έχει ξεκινήσει την προετοιμασία της και παράλληλα βρίσκεται στην Αμερική για να δώσει φιλικά παιχνίδια, αυτός ο Ράκιτιτς που έφτασε μέχρι τον τελικό του Παγκοσμίου Κυπέλλο βρίσκεται ακόμα σε διακοπές.
Ο Κροάτης μέσος απολαμβάνει χαλαρές στιγμές μαζί με τη γυναίκα του και τα παιδιά του και ποστάρει συνεχώς φωτογραφίες από αυτές. Η τελευταία μάλιστα ήταν άκρως προκλητική, αφού σε ρόλο πρωταγωνιστή ήταν οι καμπύλες της πανέμορφης συζύγου του, που όπως καταλαβαίνουμε δεν έμειναν ασχολίαστες.
Σίγουρα πάντως ο παίκτης των Μπλαουγκράνα περνάει πολύ καλά. Δείτε την εικόνα και θα καταλάβετε: