MEDIA
Μαρία Μπέη: «Με τον Μπέλλο είμαστε μαζί 7 μήνες, πότε δεν χωρίσαμε»
Για τη σχέση τους αλλά και για τα μελλοντικά τους σχέδια μίλησαν στην κάμερα του «Ευτυχείτε» ο Δημήτρης Μπέλλος και η Μαρία Μπέη. Η Μαρία Μπέη και ο Δημήτρης Μπέλλος που γνωρίστηκε και ερωτεύτηκε μέσα στον διαγωνισμό του MasterChef 4 απάντησε ξεκάθαρα στις φήμες που τους ήθελαν να έχουν χωρίσει. «Είμαστε μαζί σχεδόν επτά μήνες....![Μαρία Μπέη: «Με τον Μπέλλο είμαστε μαζί 7 μήνες, πότε δεν χωρίσαμε»](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/03/Μαρια.jpg)
Για τη σχέση τους αλλά και για τα μελλοντικά τους σχέδια μίλησαν στην κάμερα του «Ευτυχείτε» ο Δημήτρης Μπέλλος και η Μαρία Μπέη.
Η Μαρία Μπέη και ο Δημήτρης Μπέλλος που γνωρίστηκε και ερωτεύτηκε μέσα στον διαγωνισμό του MasterChef 4 απάντησε ξεκάθαρα στις φήμες που τους ήθελαν να έχουν χωρίσει.
«Είμαστε μαζί σχεδόν επτά μήνες. Δεν είχαμε χωρίσει ποτέ. Ποιος ρουφιάνος το είπε αυτό; Ήμασταν Θεσσαλονίκη και όταν βλέπαμε την εκπομπή σας, ήμασταν δίπλα δίπλα γιατί παίζαμε ένα παιχνίδι που έχουμε κατεβάσει και ξαφνικά μαθαίνουμε ότι χωρίσαμε.
Και κοιτιόμαστε. ‘’Χωρίσαμε;’’, λέμε. Ήταν λίγο άβολο και δημιούργησε κάποια θεματάκια, όχι στη δική μας σχέση αλλά στα μηνύματα που δεχόμασταν», είπε χαρακτηριστικά Μπέλλος και Μπέη.