MasterChef 4: Ριάλιτι όσο δεν πάει! «Οταν μιλάει για μένα θα ξεπλένει το βρώμικο στόμα της»
Η Μάρλεν κέρδισε στο Mystery Box και τους έκανε άνω κάτω στο αποψινό επεισόδιο του MasterChef 4. Φέτος ο διαγωνισμός μαγειρικής είναι διαφορετικός. Το στοιχείο του ριάλιτι είναι έντονο και οι παίκτες δημιουργούν συνέχεια ίντριγκες μεταξύ τους. Η Μάρλεν δεν μαγείρεψε στο τεστ δημιουργικότητας και μοίρασε στους παίκτες τα υλικά που έπρεπε να μαγειρέψουν. Η...![MasterChef 4: Ριάλιτι όσο δεν πάει! «Οταν μιλάει για μένα θα ξεπλένει το βρώμικο στόμα της»](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/04/MARIA-2.jpg)
Η Μάρλεν κέρδισε στο Mystery Box και τους έκανε άνω κάτω στο αποψινό επεισόδιο του MasterChef 4.
Φέτος ο διαγωνισμός μαγειρικής είναι διαφορετικός. Το στοιχείο του ριάλιτι είναι έντονο και οι παίκτες δημιουργούν συνέχεια ίντριγκες μεταξύ τους.
Η Μάρλεν δεν μαγείρεψε στο τεστ δημιουργικότητας και μοίρασε στους παίκτες τα υλικά που έπρεπε να μαγειρέψουν.
Η Μαρία Μπέη θα πρέπει να φτιάξει γλυκό και με τα τρία υλικά, γιατί όπως είπε η Μάρλεν το Μαράκι παίζει βρώμικα.
Όπως είναι λογικό αυτό που ακούστηκε, μπροστά στους κριτές μάλιστα, εξόργισε την Μαρία, η οποία είπε «την επόμενη φορά που θα μιλήσει για εμένα θα πρέπει να πλύνει το βρώμικο το στόμα της».
Βέβαια αυτό οι παίκτες που μπήκαν στο φετινό MasterChef 4 δεν είχαν σκοπό να αναδειχθούν οι καλύτεροι μάγειρες της Ελλάδας. Δεν είναι η πρώτη φορά που ακούγονται βαριές κουβέντες στο παιχνίδι, κάτι που του δίνει χαρακτήρα ριάλιτι.
Και στο κάτω κάτω, Μαρία ποια νομίζεις πως είσαι...
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.