MEDIA
Survivor: Κάτι δεν πάει καλά με το μαγιώ της Βρισηίδας ή πάχυνε;
Τι κι αν έκατσε μήνες και μήνες στον Άγιο Δομίνικο λόγω της συμμετοχής στο Survivor![Survivor: Κάτι δεν πάει καλά με το μαγιώ της Βρισηίδας ή πάχυνε;](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2022/07/survivor-vrisiida.jpg)
Κι εμείς που δεν πήγαμε στο Survivor του ΣΚΑΪ ακομπλεξάριστες είμαστε και φροντίζουμε όταν βλέπουμε κάμερα να μην προκαλούμε! Πηγαίνουμε ή πλάι-πλάι ή τυλιγόμαστε με μία πετσέτα (ή σεντόνι) για να μην ξεσηκώσουμε… αντιδράσεις!
Τι κι αν έκατσε μήνες και μήνες στον Άγιο Δομίνικο; Τι κι αν έφαγε φακή και ρύζι που της βγήκαν από τη μύτη; Τι κι αν ερωτεύτηκε και της κόπηκε η όρεξη;
Για τη Βρισηίδα Ανδριώτου λέμε που δεν φάνηκε να την κολακεύει το άσπρο μαγιώ από πίσω…
Δείτε τη συνέχεια στο video ΕΔΩ