ΟΦΗ
ΟΦΗ: Πρόβλημα με Βαζ, μπήκε ο Παπάζογλου
Επέστρεψαν από το τριήμερο ρεπό οι παίκτες του Χάιμε Βέρα![ΟΦΗ: Πρόβλημα με Βαζ, μπήκε ο Παπάζογλου](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/04/Vaz.jpg)
Επιστροφή στις προπονήσεις για τους παίκτες του ΟΦΗ μετά το τριήμερο ρεπό που είχαν πάρει λόγω Πάσχα.
Τα απρόοπτα δεν έλειπαν για τον Χάιμε Βέρα. Ο Ρικάρντο Βαζ αισθάνθηκε ενοχλήσεις στη μέση και έκανε θεραπεία. Η κατάστασή του θα επανεκτιμάται καθημερινά. Αντιθέτως, μπήκε ο Τάσος Παπάζογλου.
Από εκεί και πέρα, θεραπεία και ατομικό ακολούθησαν οι Δημήτρης Κομεσίδης και Γιάννης Δερμιτζάκης. Ατομικό έκανε ο Πατρίκ Βουό, ενώ ο Παναγιώτης Δεληγιαννίδης συνεχίζει τη θεραπεία του.
Τέλος, οι Κώστας Γιαννούλης, Γιάννης Ποτουρίδης και Βασίλης Κουτσιανικούλης απουσίαζαν από την προπόνηση με άδεια. Την Τρίτη (30/4) θα ξεκινήσει πιο εντατικά η προετοιμασία για το ματς του ΟΦΗ στο Περιστέρι με τον Ατρόμητο.