ΠΑΡΑFOOTBALL
Οι δεύτερες σκέψεις του Πιτίνο
Στην Αμερική θα συνεχίσει την καριέρα του μετά το καλοκαίρι ο Ρικ Πιτίνο και συγκεκριμένα στο Κολέγιο του Αϊόνα. Όπως αναφέρει το Sportime της Κυριακής και η στήλη «Παρασκήνια», ο Αμερικανός κόουτς, μία ημέρα πριν εγκαταλείψει τη χώρα μας για τις ΗΠΑ, είχε ραντεβού σε γνωστό στέκι στα Βου Που με τον εν Ελλάδι εκπρόσωπό...![Οι δεύτερες σκέψεις του Πιτίνο](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/03/pitino2.jpg)
Στην Αμερική θα συνεχίσει την καριέρα του μετά το καλοκαίρι ο Ρικ Πιτίνο και συγκεκριμένα στο Κολέγιο του Αϊόνα.
Όπως αναφέρει το Sportime της Κυριακής και η στήλη «Παρασκήνια», ο Αμερικανός κόουτς, μία ημέρα πριν εγκαταλείψει τη χώρα μας για τις ΗΠΑ, είχε ραντεβού σε γνωστό στέκι στα Βου Που με τον εν Ελλάδι εκπρόσωπό του, Άγγελο Κοταρίδη.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Πιτίνο: «Θα εκπληρώσω τις δεσμεύσεις μου με Παναθηναϊκό και Εθνική»
Θέμα συζήτησης πλην του Covid-19 ήταν και το μέλλον της συνεργασίας του με τον Παναθηναϊκό μια και καλή η dolce vita, αλλά ΔΕΝ αρκεί…