ΠΑΡΑFOOTBALL
Κούγιας: Ξεπέρασε τον εαυτό του!
Ο Αλέξης Κούγιας πήγε στα αποδυτήρια μετά τον αγώνα με τον Απόλλωνα Σμύρνης για να συγχαρεί τους παίκτες του για την προσπάθεια. Όπως αναφέρει το Sportime του Σαββάτου και η στήλη «Παρασκήνια», για τα δεδομένα του έχει ξεπεράσει τον εαυτό του με την «ασυλία» προς τον Μιχάλη Γρηγορίου. ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: ΑΕΛ: Η ανάσα που πήρε...![Κούγιας: Ξεπέρασε τον εαυτό του!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/10/kougias-3.jpg)
Ο Αλέξης Κούγιας πήγε στα αποδυτήρια μετά τον αγώνα με τον Απόλλωνα Σμύρνης για να συγχαρεί τους παίκτες του για την προσπάθεια.
Όπως αναφέρει το Sportime του Σαββάτου και η στήλη «Παρασκήνια», για τα δεδομένα του έχει ξεπεράσει τον εαυτό του με την «ασυλία» προς τον Μιχάλη Γρηγορίου.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: ΑΕΛ: Η ανάσα που πήρε από τον Βινίσιους
Σε 38 ματς, ο κόουτς αριθμεί μόλις 9 νίκες. Υπάρχει plan B’, αλλά δεν είναι βέβαιο πως θα εφαρμοστεί αν στραβώσει το ματς με την Τρίπολη… Έχει ακόμα «κανονάκια» ο κόουτς, αλλά πρέπει να το αλλάξει…