![Ολλανδικά μάτια για Χατζηγιοβάνη](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/09/Chatzigiovanis-scaled.jpg)
Τις εντυπώσεις έχουν κερδίσει μετά από δύο αγωνιστικές στη Super League τα πιτσιρίκια του Παναθηναϊκού. Οι «πράσινοι» παρουσιάζουν καλή εικόνα και αναδεικνύουν πρωταγωνιστές. Ένας εξ αυτών και ο Τάσος Χατζηγιοβάνης.
Όπως αποκαλύπτει η στήλη των παρασκηνίων της έντυπης έκδοσης του Sportime, για λογαριασμό του 21χρονου βρέθηκαν το Σάββατο (1/9) στο ΟΑΚΑ άνθρωποι ολλανδικής ομάδας.
Το όνομά του βρίσκεται από πέρυσι στην ατζέντα της συγκεκριμένης ομάδας και φέτος θα κάνει πιο ενδελεχές τσεκάρισμα…
Στα αζήτητα του Ρέντη ο Ταχτσίδης