ΠΑΡΑFOOTBALL
Ξανά στη… βιτρίνα ο Φράνκο Μάζουρεκ
Ο Φράνκο Μάζουρεκ έφυγε από τα μέρη μας το περασμένο καλοκαίρι μια και ζητούσε ένα «σκασμό» χρήματα! Ποδοσφαιρικά, η μπογιά του είχε τρομερή πέραση. Τελικώς, πήγε στην Λέφσκι Σόφιας (20 ματς/1 γκολ/1 ασίστ) με κανένα 200άρι. Κυκλοφορεί στην πιάτσα χωρίς επίσημο ατζέντη και όπως μου σφύριξαν η ομάδα του στην Βουλγαρία βαράει κανόνι. ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:...![Ξανά στη… βιτρίνα ο Φράνκο Μάζουρεκ](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/03/mazourek.jpg)
Ο Φράνκο Μάζουρεκ έφυγε από τα μέρη μας το περασμένο καλοκαίρι μια και ζητούσε ένα «σκασμό» χρήματα! Ποδοσφαιρικά, η μπογιά του είχε τρομερή πέραση.
Τελικώς, πήγε στην Λέφσκι Σόφιας (20 ματς/1 γκολ/1 ασίστ) με κανένα 200άρι. Κυκλοφορεί στην πιάτσα χωρίς επίσημο ατζέντη και όπως μου σφύριξαν η ομάδα του στην Βουλγαρία βαράει κανόνι.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Ανσαριφάρντ: Σκέψεις για Ελλάδα το καλοκαίρι
Ο Φράνκο Μάζουρεκ βγαίνει ξανά στην βιτρίνα όντας ελεύθερος. Τι λέτε;