Χοψονίδου: «Οριακά γλιτώσαμε το πρόστιμο» (pic)
Η Ολυμπία Χοψονίδου είχε όρεξη για πλάκα και ανέβασε μια φωτογραφία με τον Βασίλη Σπανούλη και όλα τους παιδιά. Ο κορονοϊός βρίσκεται σε έξαρση και όλοι οι πολίτες πρέπει να μένουν σπίτι τους μέχρι να ξεπεραστεί κι αυτή η περιπέτεια. Μάλιστα η κυβέρνηση έχει λάβει κάποια δραστικά μέτρα και οι συναθροίσεις άνω των δέκα ατόμων...![Χοψονίδου: «Οριακά γλιτώσαμε το πρόστιμο» (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/03/olympia.jpg)
Η Ολυμπία Χοψονίδου είχε όρεξη για πλάκα και ανέβασε μια φωτογραφία με τον Βασίλη Σπανούλη και όλα τους παιδιά.
Ο κορονοϊός βρίσκεται σε έξαρση και όλοι οι πολίτες πρέπει να μένουν σπίτι τους μέχρι να ξεπεραστεί κι αυτή η περιπέτεια. Μάλιστα η κυβέρνηση έχει λάβει κάποια δραστικά μέτρα και οι συναθροίσεις άνω των δέκα ατόμων απαγορεύονται υπάρχει πρόστιμο.
Με βάση λοιπόν αυτό το μέτρο η σύζυγος του Βασίλη Σπανούλη, Ολυμπιά Χοψονίδου ανέβασε ένα story στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια φωτογραφία στην οποία είναι ο αρχηγός του Ολυμπιακού, τα έξι τους παιδιά και η ίδια.
Μάλιστα σε κάθε άτομο είχε βάλει έναν αριθμό και έγραψε χαρακτηριστικά: «Οριακά γλιτώσαμε το πρόστιμο των δέκα ατόμων».
Δείτε εδώ την χαρακτηριστική φωτογραφία:
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
💙💙💙💗💗💗 @vassilis7span #daddy #fatherofsix #tenyearschallenge 😂 #hugday