ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ
Συνάντηση… κορυφής στο «Ελ. Βενιζέλος»
Διαμαντίδης και Καραγκούνης συνάντησαν στο αεροδρόμιο την αποστολή του Παναθηναϊκού που έφευγε για Μόσχα![Συνάντηση… κορυφής στο «Ελ. Βενιζέλος»](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/11/karagounis-dimantidis.jpg)
Μια απρόσμενη συνάντηση είχαν οι παίκτες της ομάδας μπάσκετ του Παναθηναϊκού στο αεροδρόμιο «Ελ. Βενιζέλος», κατά την αναχώρησή τους για την Μόσχα.
Οι «πράσινοι» που αύριο (30/11) αντιμετωπίζουν την Χίμκι στην Ευρωλίγκα, πέτυχαν στο αεροδρόμιο δύο θρυλικές φιγούρες της ομάδας, από το μπάσκετ και το ποδόσφαιρο.
Ο λόγος για τον Δημήτρη Διαμαντίδη και τον Γιώργο Καραγκούνη, οι οποίοι βρίσκονταν εκεί. Ο πρώην άσος του μπασκετικού Παναθηναϊκού και ο «τυπάρας» έβγαλαν μάλιστα και μια κοινή φωτογραφία από την τυχαία – όπως φαίνεται – συνάντηση που είχαν στο «Ελ. Βενιζέλος».
Βουγιούκας: «Να μην παρασυρθούμε από τον ρυθμό της Χίμκι»