ΑΕΚ
Η ΑΕΚ στην κηδεία του άτυχου εργάτη
Πλήθος κόσμου στον Κόκκινο Μύλο για τη νεκρόσημο ακολουθία του 60χρονου άντρα, με την οικογένεια της Ένωσης και την εργολήπτρια εταιρία να καταθέτουν στεφάνια![Η ΑΕΚ στην κηδεία του άτυχου εργάτη](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/12/AE-KAGIA-SOFIA-3.png)
Σε κλίμα οδύνης, στο νεκροταφείο του Κόκκινου Μύλου, έγινε σήμερα (14/1) το μεσημέρι η κηδεία του άτυχου εργάτη της Αγιά Σοφιάς, που έφυγε από τη ζωή την περασμένη Τετάρτη, έπειτα από πτώση από τη σκαλωσιά που βρισκόταν.
Στην νεκρώσιμη ακολουθία έδωσε δυναμικό παρών η οικογένεια της ΑΕΚ. Στεφάνια στην μνήμη του άτυχου εργάτη κατέθεσαν η ΑΕΚ ΠΑΕ, η Δικέφαλος 1924, ο Σύνδεσμος Παλαιμάχωνς, η Original 21 και η Ερμώνασσα.
Οι Νίκος Στράτος και Αγγελική Αρκάδη εκπροσώπησαν ΠΑΕ ΑΕΚ και ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ αντίστοιχα, ενώ από πλευράς παλαιμάχων ήταν εκεί οι Στέλιος Σεραφείδης, Μιχάλης Συμιγδαλάς.
Κύπελλο Ελλάδας: Οι ημερομηνίες στις ρεβάνς των «16»