ΑΕΚ
Με τιμές πρωταθλήτριας η ΑΕΚ στο Ηράκλειο (pics)
Τις λίγες αναταράξεις της πτήσης ξέχασαν αμέσως οι παίκτες της ΑΕΚ μόλις πάτησαν το πόδι τους στο Ηράκλειο. Και πως να έκαναν αλλιώς εξάλλου, καθώς η υποδοχή που τους επιφύλασσαν οι φίλοι της ομάδας ήταν εντυπωσιακή. Περίπου 200 φίλαθλοι των “κιτρινόμαυρων” έστησαν… καρτέρι έξω από το αεροδρόμιο, αλλά και το ξενοδοχείο που θα παραμείνει η...![Με τιμές πρωταθλήτριας η ΑΕΚ στο Ηράκλειο (pics)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/09/YPODOXI-AEK-IRAKLEIO.png)
Τις λίγες αναταράξεις της πτήσης ξέχασαν αμέσως οι παίκτες της ΑΕΚ μόλις πάτησαν το πόδι τους στο Ηράκλειο.
Και πως να έκαναν αλλιώς εξάλλου, καθώς η υποδοχή που τους επιφύλασσαν οι φίλοι της ομάδας ήταν εντυπωσιακή.
Περίπου 200 φίλαθλοι των “κιτρινόμαυρων” έστησαν… καρτέρι έξω από το αεροδρόμιο, αλλά και το ξενοδοχείο που θα παραμείνει η Ένωση για να αποθεώσουν την αποστολή με τιμές πρωταθλήτριας.
Οι πιστοί ακόλουθοί της έβγαλαν φωτογραφίες με τους παίκτες, ενώ δεν σταμάτησαν να τραγουδούν εμφυχώνοντάς τους.