ΑΕΚ
Μπάμπης: “θα γυρίσω δυνατότερος” (pic)
Το ευχαριστήριο μήνυμα και η υπόσχεση του νεαρού μέσου της ΑΕΚ στο Instagram![Μπάμπης: “θα γυρίσω δυνατότερος” (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/04/PARIS-MPAMPIS.png)
Mετά την επιτυχημένη επέμβαση στο αριστερό του γόνατο, ο Πάρης Μπάμπης θέλησε ευχαριστήσει όσους τον στήριξαν με τα μηνύματά τους. Ο αρχηγός της ΑΕΚ μάλιστα, Πέτρος Μάνταλος, αλλά και ο Άνταμ Τζανετόπουλος, επισκέφθηκαν σήμερα (18/4) τον νεαρό συμπαίκτη τους, προκειμένου να του ευχηθούν ταχεία ανάρρωση.
Ο νεαρός άσος της ΑΕΚ, έγραψε στο instagram, ευχαριστώντας τους πάντες και δηλώνοντας πως θα επιστρέψει πιο δυνατός: «Σας ευχαριστώ όλους μέσα από την καρδιά μου για την στήριξη! Δόξα το Θεό όλα πήγαν καλά και σας υπόσχομαι ότι θα γυρίσω δυνατότερος μέρα με την μέρα”.