ΑΕΚ
Μπογέ: «Ίδια η επιθυμία»
Με ένα μήνυμά του στο Instagram, ο Λούκας Μπογέ θέλησε να αποταθεί στους φίλους της ΑΕΚ: «Η επιθυμία παραμένει η ίδια. Vamos» έγραψε σε… ελεύθερη μετάφραση ο Μπογέ, ο οποίος, όπως είναι γνωστό διαγνώστηκε με πρόβλημα στους κοιλιακούς. Πλέον, ο Αργεντινός επιθετικός έχει ξεκινήσει θεραπεία, προκειμένου να επιστρέψει όσο το δυνατόν πιο σύντομα στις υποχρεώσεις...![Μπογέ: «Ίδια η επιθυμία»](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/08/BOYE-OAKA.png)
Με ένα μήνυμά του στο Instagram, ο Λούκας Μπογέ θέλησε να αποταθεί στους φίλους της ΑΕΚ: «Η επιθυμία παραμένει η ίδια. Vamos» έγραψε σε… ελεύθερη μετάφραση ο Μπογέ, ο οποίος, όπως είναι γνωστό διαγνώστηκε με πρόβλημα στους κοιλιακούς.
Πλέον, ο Αργεντινός επιθετικός έχει ξεκινήσει θεραπεία, προκειμένου να επιστρέψει όσο το δυνατόν πιο σύντομα στις υποχρεώσεις της ΑΕΚ.
https://www.instagram.com/p/BmV-jQ5hiTK/?hl=el&taken-by=lucasboye31