ΑΕΚ
Οι νέες εμφανίσεις της ΑΕΚ (Pics)
Η κλασσική ριγωτή κιτρινόμαυρη φανέλα και η τρίτη με άρωμα... Αργεντινής![Οι νέες εμφανίσεις της ΑΕΚ (Pics)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/07/37059030_1601193000008355_2114945542701187072_n.jpg)
Τις εμφανίσεις που θα φοράει την αγωνιστική περίοδο 2018-2019, παρουσίασε σήμερα (13/7) το μεσημέρι η ΑΕΚ.
Η “Ενωση” έχει επιλέξει για την πρώτη φανέλα το κλασικό “κιτρινόμαυρο” μοτίβο, ενώ η τρίτη θα είναι σε χρώμα- έκπληξη. Το μπλε χρώμα, το οποίο χρησιμοποιήθηκε για την τελευταία, κλέβει την παράσταση, καθότι έχει άρωμα… Αργεντινής και Μπόκα Τζούνιορς.
Δείτε τις εμφανίσεις: