ΑΕΚ
Πέντρο Βίτορ: “Ελλάδα σ’αγαπώ”
Το μήνυμα του Βραζιλιάνου μέσου στα social που αναμένεται στη χώρα μας για λογαριασμό της ΑΕΚ![Πέντρο Βίτορ: “Ελλάδα σ’αγαπώ”](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/08/pedro-vitor.jpeg)
Η άφιξή του στην Ελλάδα για χάρη της ΑΕΚ αναμένεται σύντομα, αλλά ο Πέντρο Βίτορ άρχισε να… προλειαίνει το έδαφος πριν πατήσει το πόδι του στο “Ελ. Βενιζέλος”.
Ο 20χρονος μέσος, σύμφωνα με πληροφορίες θα φτάσει αύριο (10/8) νωρίς το απόγευμα, στην Αθήνα για να περάσει ιατρικά και να υπογράψει πενταετές συμβόλαιο με την “Ενωση”.
Με μήνυμά του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, ο νεαρός αριστεροπόδαρος χαφ, έγραψε το εξής: “Σας ευχαριστώ για την αγάπη, τα μηνύματα και τα τόσα άλλα πράγματα που μου στέλνετε. Αγαπώ την Ελλάδα”, έγραψε ο Βίτορ.