ΑΕΚ
Στη Νέων ο Σαρδέλης της ΑΕΚ
O νεαρός ποδοσφαιριστής της Κ-20 κλήθηκε στην Εθνική για τους Μεσογειακούς Αγώνες στην Ισπανία![Στη Νέων ο Σαρδέλης της ΑΕΚ](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/04/ΦΑΝΕΛΑ-ΑΕΚ.png)
Ενα ακόμα ευχάριστο νέο για παίκτη της Κ-20 της ΑΕΚ. Ο Γιάννης Σαρδέλης κλήθηκε να συμμετάσχει με την Εθνική Νέων στους Μεσογειακούς Αγώνες κάτω των 19 ετών που θα διεξαχθούν στο διάστημα 18/6-1/7/2018 στην Ισπανία.
Γεγονός που γνωστοποίησε η “Ενωση” από τον επίσημο λογαριασμό της στο Facebook για τον νεαρό επιθετικό, ένα ακόμα προϊόν της ακαδημίας της που αναμένεται να την εκπροσωπήσει με τη “Γαλανόλευκη”.
https://www.facebook.com/AEK.FC.OFFICIAL/