ΑΓΓΛΙΑ

Στο 1-2 από νωρίς το Νιούκαστλ – Τότεναμ (vids)

Μέχρι το 11ο λεπτό και οι δύο ομάδες βρήκαν δίχτυα

Με εξαιρετικούς οιωνούς ξεκίνησε το παιχνίδια ανάμεσα στη Νιουκάστλ και την Τότεναμ, αφού και οι δύο ομάδες κατάφεραν να σκοράρουν στα πρώτα λεπτά.

Αρχικά οι «πετεινοί» άνοιξαν το σκορ στο 8’ με τον Βερτόνγκεν που είχε την βοήθεια του goal line technology, ενώ τρία λεπτά αργότερα οι «καρακάξες» είχαν την απάντηση με τον Ζοσέλου.

Η χαρά όμως για τους γηπεδούχους δεν κράτησε πολύ, αφού στο 18ο λεπτό η Τότεναμ με τον Ντέλε Άλι πήρε ξανά το προβάδισμα.

Δείτε τα γκολ μέχρι τώρα:

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Στο 1-2 από νωρίς το Νιούκαστλ – Τότεναμ (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.