ΚΕΡΚΥΡΑ
Η αποστολή της Κέρκυρας για Γιάννενα
Ο Δημήτρης Σπανός ανακοίνωσε την 20άδα για το φιλικό με τον ΠΑΣ Γιάννινα![Η αποστολή της Κέρκυρας για Γιάννενα](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/07/Kerkyra-Spanos.jpg)
Η Κέρκυρα δίνει ένα πολύ δυνατό φιλικό με τον ΠΑΣ Γιάννινα την Πέμπτη (11/10, 17:00) και την Τετάρτη (10/10), ο Δημήτρης Σπανός ανακοίνωσε την αποστολή.
Ο Έλληνας τεχνικός άφησε εκτός αποστολής τους Ζορμπά, Θεοδωράκη, αλλά και τους Γεωργακόπουλο, Κούρο, Βουτσελά, Βλάχο, Μινγκάσος, Νόκα και Μίσκου.
Αναλυτικά στην αποστολή βρίσκονται οι: Κουτζαβασίλης, Αθανασόπουλος, Αναστασίου, Σπίνουλας, Σανδραβέλης, Παναγιωτίδης, Ιωάννου, Βέρτζος, Ν. Κρητικός, Στ. Κρητικός, Ινάσιο, Νίκιτς, Αναστασόπουλος, Λινάρδος, Αποστολίδης, Κόντος, Βίλα, Σιατραβάνης, Μότα, Τουράμ.
Η αποστολή του Αήττητου για Ολυμπιακό