ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Μένει στον Απόλλωνα Σμύρνης ο Κονέ
Παίκτης του Απόλλωνα και την νέα χρονιά ο ποδοσφαιριστής της Ακτής Ελεφαντοστού![Μένει στον Απόλλωνα Σμύρνης ο Κονέ](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/06/emmanuel-kone.jpg)
Την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Εμανουέλ Κονέ ανακοίνωσε ο Απόλλωνας Σμύρνης, που δείχνει να εμπιστεύεται τον 31χρονο μεσοεπιθετικό.
Ο ποδοσφαιριστής φέτος ήταν από τα βασικά γρανάζια της ομάδας και συμπληρώνοντας 29 παιχνίδια, με ένα γκολ και δύο ασίστ, βοήθησε τα μέγιστα στην παραμονή στην Super League.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Η ΠΑΕ Απόλλων Σμύρνης ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με τον ποδοσφαιριστή Εμανουέλ Κονέ, ο οποίος θα φορά την φανέλα της ομάδας μας και για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019».