ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Πήρε Βλάχο ο Απόλλων Σμύρνης
Οι «κυανόλευκοι» ανακοίνωσαν την απόκτηση του νεαρού αμυντικού![Πήρε Βλάχο ο Απόλλων Σμύρνης](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/07/spyros_blaxos-060718.jpg)
Μπορεί το ρόστερ του να έχει σχεδόν κλείσει, όμως, ο Απόλλων Σμύρνης έκανε και μία ακόμη προσθήκη. Ο λόγος για τον Σπύρο Βλάχο, ο οποίος ανακοινώθηκε το μεσημέρι της Παρασκευής (13/7).
Τη φετινή χρονιά ο 22χρονος αμυντικός αγωνιζόταν στον Αιγινιακό και είχε 26 συμμετοχές στη Football League και τέσσερις στο Κύπελλο.
Αναλυτικά: «Η ΠΑΕ Απόλλων Σμύρνης ανακοινώνει την απόκτηση του ποδοσφαιριστή Σπύρου Βλάχου. Γεννημένος στις 19 Ιανουαρίου 1996, αγωνίζεται ως αμυντικός. Στο παρελθόν έχει παίξει στην Κ-19 του Απόλλωνα Σμύρνης, στον Ατρόμητο, στον Φωστήρα και στον Αιγινιακό».