ΑΡΗΣ
Ανανέωσε για ένα χρόνο ο Καντιμοίρης
Ο 36χρονος γκολκίπερ θα παραμείνει στον Άρη για έναν ακόμα χρόνο![Ανανέωσε για ένα χρόνο ο Καντιμοίρης](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/07/kantimiris.jpg)
Ο Γιώργος Καντιμοίρης ανανέωσε τη συνεργασία του με τον Άρη και για την επόμενη σεζόν, με την ΠΑΕ να επισημοποιεί τη συμφωνία με τον πολύπειρο τερματοφύλακα.
Η ανακοίνωση της ΠΑΕ:
“Ποδοσφαιριστής του ΑΡΗ και για τον επόμενο χρόνο θα είναι ο Γιώργος Καντιμοίρης.
Ο έμπειρος τερματοφύλακας, που συμφώνησε την ανανέωση του συμβολαίου του μέχρι το 2019, θα μεταβεί αύριο το πρωί στο αθλητικό κέντρο στα Τρία-Πέντε Πηγάδια για ενσωματωθεί με την ομάδα μας, που πραγματοποιεί το πρώτο στάδιο της προετοιμασίας”.