ΑΡΗΣ
Άρης: Για ακόμη τρία χρόνια με τη NIKE
Η ΠΑΕ Άρης ανακοίνωσε και επίσημα την επέκταση της συνεργασίας με τη NIKE για τα επόμενα τρία χρόνια. Αναλυτικά η ανακοίνωση: «Η ΠΑΕ ΑΡΗΣ βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επέκταση της χορηγικής συνεργασίας με την κορυφαία εταιρία αθλητικού ιματισμού ΝΙΚΕ για τρία ακόμη χρόνια. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει μέχρι τον Ιούνιο του...![Άρης: Για ακόμη τρία χρόνια με τη NIKE](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/02/aris-9.jpg)
Η ΠΑΕ Άρης ανακοίνωσε και επίσημα την επέκταση της συνεργασίας με τη NIKE για τα επόμενα τρία χρόνια.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Η ΠΑΕ ΑΡΗΣ βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επέκταση της χορηγικής συνεργασίας με την κορυφαία εταιρία αθλητικού ιματισμού ΝΙΚΕ για τρία ακόμη χρόνια.
Η συνεργασία μας θα διαρκέσει μέχρι τον Ιούνιο του 2022.
ΟΙ ΚΟΡΥΦΑΙΟΙ ΠΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΜΑΖΙ!»