ΑΡΗΣ
Άρης – Οπαδός σε Καρυπίδη: «Πώς σου ξέφυγε ο καλύτερος παίκτης του ΠΑΟΚ;»
Ο Άρης έχει πολλά παράπονα από τη διαιτησία του Σίμον Μαρτσίνιακ με την ΠΑΕ, αλλά και τον Θόδωρο Καρυπίδη να προβαίνουν σε δημόσιες τοποθετήσεις από χθες. Με νέα ανάρτηση ο Θόδωρος Καρυπίδης έδωσε συνέχεια σήμερα (8/3) στο θέμα, ρίχνοντας «καρφιά» για τον Πολωνό διαιτητή. «Τι να πω γι αυτόν;; Πραγματικά ο καλύτερος παίκτης του ΠΑΟΚ!!...![Άρης – Οπαδός σε Καρυπίδη: «Πώς σου ξέφυγε ο καλύτερος παίκτης του ΠΑΟΚ;»](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2021/03/szymon-marciniak-2.jpg)
Ο Άρης έχει πολλά παράπονα από τη διαιτησία του Σίμον Μαρτσίνιακ με την ΠΑΕ, αλλά και τον Θόδωρο Καρυπίδη να προβαίνουν σε δημόσιες τοποθετήσεις από χθες.
Με νέα ανάρτηση ο Θόδωρος Καρυπίδης έδωσε συνέχεια σήμερα (8/3) στο θέμα, ρίχνοντας «καρφιά» για τον Πολωνό διαιτητή.
«Τι να πω γι αυτόν;; Πραγματικά ο καλύτερος παίκτης του ΠΑΟΚ!! Κάρυ πώς σου ξέφυγε», αναρωτιέται ένας οπαδός του Άρη, την οποία ο μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ Άρης κοινοποίησε στο προφίλ του στο instagram.
Δείτε την παρακάτω