Φετφατζίδης: Ντεμπούτο με γκολ στην Αλ Κορ! (vid)

Θετική εμφάνιση από τον Έλληνα ποδοσφαιριστή...

Φετφατζίδης
Συντάκτης: Sportime Team Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Στο Κατάρ συνεχίζει την καριέρα του ο Γιάννης Φετφατζίδης και συγκεκριμένα στην Αλ Κορ.

Η ομάδα του Κατάρ συμφώνησε με τον Άρη, όπως και ο Φετφατζίδης για τη μεταγραφή του στο εξωτερικό και αμέσως έδωσε και το πρώτο του ματς.

Ο Έλληνας μέσος έδωσε το πρώτο του ματς στο Κατάρ με τη φανέλα της Αλ Κορ, για το πρωτάθλημα κόντρα στην Αλ Καριτιγιάτ.

Ο προπονητής της Αλ Κορ, είχε τον «Φέτφα» στις βασικές του επιλογές και ξεκίνησε στο αρχικό σχήμα της ομάδας του.

Μάλιστα με το… καλημέρα ο Έλληνας ποδοσφαιριστής κατάφερε να σκοράρει και να ξεχωρίσει στον αγώνα. Συγκεκριμένα στο 55ο λεπτό της αναμέτρησης ήταν αυτός ο οποίος ισοφάρισε σε 1-1 για την ομάδα του, καθώς οι γηπεδούχοι είχαν προηγηθεί στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου.

Δείτε το γκολ του Φετφατζίδη στο πρώτο του ματς με την Αλ Κορ…