ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Αστέρας Τρίπολης: Επιστροφή με εργομετρικά
Οι Αρκάδες έκαναν την Παρασκευή (28/12) την πρώτη τους προπόνηση μετά το τετραημέρο ρεπό και το Σαββατοκύριακο είναι προγραμματισμένα εργομετρικά τεστ![Αστέρας Τρίπολης: Επιστροφή με εργομετρικά](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/12/asteras-tripolis-1.jpg)
Ο Αστέρας Τρίπολης επέστρεψε στις προπονήσεις το απόγευμα της Παρασκευής (28/12), μετά τις διακοπές των Χριστουγέννων.
Οι Αρκάδες έκαναν την πρώτη τους προπόνηση και το Σαββατοκύριακο είναι προγραμματισμένα εργομετρικά τεστ.
Η ομάδα του Γιώργου Παράσχου στρέφει το ενδιαφέρον της στην αναμέτρηση της 9ης Ιανουαρίου, όταν και θα φιλοξενηθεί από την ΑΕΛ για τη φάση των «16» του Κυπέλλου Ελλάδας.