ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Φερνάντεθ: Στο τέλος όλα μπορούσαν να συμβούν
Ο Λουίς Φερνάντεθ δήλωσε ευχαριστημένος από το 2-2 του Αστέρα Τρίπολης κόντρα στην ΑΕΚ. Μιλώντας στη ΝΟVA ο εκ των κορυφαίων του αποψινού αγώνα, είπε αναλυτικά: Για το τελικό 2-2 κι αν θα μπορούσε να ήταν καλύτερο το αποτέλεσμα; «Στην αρχή προσπαθήσαμε να τους πιέσουμε, πετύχαμε δυο γκολ, είχαμε κι άλλες φάσεις. Είχαμε καλό αντίπαλο...![Φερνάντεθ: Στο τέλος όλα μπορούσαν να συμβούν](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2021/02/louis-fernadez.jpg)
Ο Λουίς Φερνάντεθ δήλωσε ευχαριστημένος από το 2-2 του Αστέρα Τρίπολης κόντρα στην ΑΕΚ.
Μιλώντας στη ΝΟVA ο εκ των κορυφαίων του αποψινού αγώνα, είπε αναλυτικά:
Για το τελικό 2-2 κι αν θα μπορούσε να ήταν καλύτερο το αποτέλεσμα;
«Στην αρχή προσπαθήσαμε να τους πιέσουμε, πετύχαμε δυο γκολ, είχαμε κι άλλες φάσεις. Είχαμε καλό αντίπαλο απέναντί μας. Είναι καλή ομάδα η ΑΕΚ. Στο τέλος θα μπορούσαμε να κερδίσουμε, αλλά και να χάσουμε».
Για το ματς με τον ΠΑΟΚ;
«Απέναντι στον ΠΑΟΚ έχουμε μία σημαντική πρόκληση. Είναι δύσκολο παιχνίδι, θα προσπαθήσουμε να πάρουμε θετικό αποτέλεσμα».