Μπότεφ Πλόβντιβ – Άρης: Το γκολ των Βούλγαρων και ο Πάλμα που πήγε να σκοράρει ξανά από κόρνερ!

Το γκολ με το οποίο η Μπότεφ έκανε το 1-0 απέναντι στον Άρη - Παραλίγο γκολ από κόρνερ ο Πάλμα!

Μπότεφ Πλόβντιβ - Άρης: Στο 17ο λεπτό ο Σέκουλιτς, ο οποίος με ντρίπλα προσπέρασε τον Φαμπιάνο και νίκησε τον Κουέστα, κάνοντας το 1-0.
Συντάκτης: Αλέξανδρος Κωτάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Μπότεφ Πλόβντιβ – Άρης: Οι δύο ομάδες δίνουν φιλικό επί βουλγαρικού εδάφους στη μνήμη των Τόσκο Μποζατζίσκι και Άλκη Καμπανού που δολοφονήθηκαν στην Θεσσαλονίκη.

Στο 17ο λεπτό η Μπότεφ έκανε το 1-0 με τον Σέκουλιτς, ο οποίος με ντρίπλα προσπέρασε τον Φαμπιάνο και νίκησε τον Κουέστα για το 1-0 κόντρα στον Άρη.

Δείτε εδώ το γκολ

Στο 43′ ο Άρης άγγιξε την ισοφάριση με τον Λουίς Πάλμα, ο οποίος παραλίγο να σκοράρει απευθείας από εκτέλεση κόρνερ, όπως είχε κάνει και στα πλέι οφ της Super League κόντρα στον Ολυμπιακό.