CHAMPIONS LEAGUE

Λειψία – Τότεναμ: Ο σοβαρός τραυματισμός του Μουκιέλε (vid)

Άτυχος στάθηκε ο ποδοσφαιριστής της Λειψία, Νόρντι Μουκιέλε, ο οποίος τραυματίστηκε στη ρεβάνς κόντρα στην Τότεναμ και πέρασε αναγκαστικά εκτός αγώνα. Ο 22χρονος ποδοσφαιριστής της Λειψία, πέρασε εκτός αγωνιστικού χώρου καθώς τραυματίστηκε στο 53ο λεπτό της αναμέτρησης και στη θέση του πέρασε ο Άνταμς. ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Λειψία – Τότεναμ 2-0 (ημίχρονο): Δείτε τα γκολ (vids)...

Λειψια
Συντάκτης: Μάριος Σταμπουλής Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Άτυχος στάθηκε ο ποδοσφαιριστής της Λειψία, Νόρντι Μουκιέλε, ο οποίος τραυματίστηκε στη ρεβάνς κόντρα στην Τότεναμ και πέρασε αναγκαστικά εκτός αγώνα.

Ο 22χρονος ποδοσφαιριστής της Λειψία, πέρασε εκτός αγωνιστικού χώρου καθώς τραυματίστηκε στο 53ο λεπτό της αναμέτρησης και στη θέση του πέρασε ο Άνταμς.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Λειψία – Τότεναμ 2-0 (ημίχρονο): Δείτε τα γκολ (vids)

Η μπάλα χτύπησε στο πρόσωπο του ποδοσφαιριστή με δύναμη και μπορεί αρχικά να μη φαινόταν σοβαρός ο τραυματισμός, ωστόσο δεν μπόρεσε να συνεχίσει στο ματς, περνώντας με το φορείο εκτός, «παγώνοντας» το γήπεδο.