ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ - ΕΠΟ

Διαιτησία: Απίστευτο! Το έληξε νωρίτερα και έκοψε τετ-α-τετ! (vid)

Διαιτησία: Φοβερά πράγματα σε ματς της Football League. Ο διαιτητής το έληξε νωρίτερα και ενώ οι φιλοξενούμενοι έβγαιναν τετ-α-τετ!

Συντάκτης: Νίκος Μαρκάτος Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Διαιτησία: Αστέρας Βλαχιώτη – Ρόδος 0-0. Ματς για την 3η αγωνιστική της Football League. Διαιτητής ο Τσουκαλάς (Αθηνών).

Αυτό που κάνει στο φινάλε της αναμέτρησης o ρέφερι της αναμέτρησης είναι απίστευτο και δεδομένα θα απασχολήσει την ΚΕΔ και τον Μαρκ Κλάτενμπεργκ!

Έχοντας δείξει τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις, στο 93′ και 50”, σφυρίζει τη λήξη του αγώνα και ενώ ο Γιόνδης έφευγε μόνος του με τον τερματοφύλακα των γηπεδούχων!