ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ - ΕΠΟ
Διαιτησία: Απίστευτος Κλάτενμπεργκ, όρισε παρατηρητή Γ’ Εθνικής σε ματς Super League 1!
Ομορφιές! Παρατηρητής από τον πίνακα της Γ' Εθνικής ορίστηκε σε ματς της Super League 1!![Διαιτησία: Απίστευτος Κλάτενμπεργκ, όρισε παρατηρητή Γ’ Εθνικής σε ματς Super League 1!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2021/04/klatenberg.png)
Φοβερά πράγματα με το… καλημέρα στη διαιτησία! Η ΚΕΔ όρισε παρατηρητή Γ’ Εθνικής σε παιχνίδι για τη Super League 1.
O Γιώργος Σταθόπουλος που υποβιβάστηκε το καλοκαίρι… δύο (!) κατηγορίες ορίστηκε να βαθμολογήσει τον Ζαμπαλά (Ηπείρου) ο οποίος με τη σειρά του ορίστηκε να διευθύνει το ΑΕΚ – Λαμία!
Προφανώς το νέο μέλος της ΚΕΔ, Στιβ Μπένετ που πέρασε… ετσιθελικά στην ΚΕΔ, ο Μαρκ Κλάτενμπεργκ και είναι υπεύθυνος για τους παρατηρητές, δεν έχει κάνει update στους πίνακες διαιτησίας!
Και ακόμα είμαστε στη 3η αγωνιστική!