ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
Εθνική Ελλάδας: Θετικός στον κορονοϊό ο Λημνιός!
Ο ποδοσφαιριστής του ΠΑΟΚ, Δημήτρης Λημνιός, είναι ο δεύτερος ποδοσφαιριστής της Εθνικής που βρέθηκε θετικός στον κορονοϊό. Όπως αναφέραμε νωρίτερα, παίκτης της Εθνικής Ελλάδας βρέθηκε θετικός στον κορονοϊό μετά τον Κώστα Τσιμίκα και αυτός είναι ο Δημήτρης Λημνιός. O ποδοσφαιριστής του ΠΑΟΚ, ήταν έτοιμος να «πετάξει» για την Κολωνία, ώστε να ολοκληρώσει την μεταγραφή του,...![Εθνική Ελλάδας: Θετικός στον κορονοϊό ο Λημνιός!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/09/2966087-1.jpg)
Ο ποδοσφαιριστής του ΠΑΟΚ, Δημήτρης Λημνιός, είναι ο δεύτερος ποδοσφαιριστής της Εθνικής που βρέθηκε θετικός στον κορονοϊό.
Όπως αναφέραμε νωρίτερα, παίκτης της Εθνικής Ελλάδας βρέθηκε θετικός στον κορονοϊό μετά τον Κώστα Τσιμίκα και αυτός είναι ο Δημήτρης Λημνιός.
O ποδοσφαιριστής του ΠΑΟΚ, ήταν έτοιμος να «πετάξει» για την Κολωνία, ώστε να ολοκληρώσει την μεταγραφή του, ωστόσο το ταξίδι του θα καθυστερήσει, αφού θα πρέπει να μείνει σε καραντίνα και η μεταγραφή θα πάρει επίσημη μορφή μετά το πέρας της απομόνωσης.
Ο 22χρονος ενημερώθηκε λίγο μετά την άφιξή του στη Θεσσαλονίκη για τα αποτελέσματα, ενώ είναι καλά στην υγεία του.