ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

Κόσοβο – Ελλάδα: «Πάγωσαν» με το 1-1 στις καθυστερήσεις (vid)

Η Εθνική δεν κατάφερε να κρατήσει μέχρι το τέλος τη νίκη κόντρα στο Κόσοβο με τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν στις καθυστερήσεις.

Το Κόσοβο…ξεπλήρωσε την Ελλάδα με το ίδιο «νόμισμα», καθώς σκόραρε στις καθυστερήσεις της συνάντησης για το 1-1.

Η Εθνική ομάδα δεν κατάφερε να διατηρήσει το «τρίποντο» μέχρι το τέλος του αγώνα. Αν και κρατούσε τη νίκη στα χέρια της, τελικά δέχτηκε το γκολ της ισοφάρισης στις καθυστερήσεις του αγώνα.

Ειδικότερα, το Κόσοβο βρήκε «απάντηση» στο τέρμα του Δουβίκα το πρώτο ημίχρονο. Όπως η Ελλάδα, έτσι και οι Κοσοβάροι βρήκα το γκολ στον έξτρα χρόνο.

Στο 92ο λεπτό οι γηπεδούχοι «πάγωσαν» την Εθνική μας που την άφησαν για τρίτο παιχνίδι χωρίς νίκη, για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου. Ο Μουρίτσι με κοντινή κεφαλιά διαμόρφωσε το τελικό 1-1.

Απίστευτα πράγματα στο Βραζιλία – Αργεντινή: Διακοπή και εισβολή αστυνομίας! (vid)

Formula 1: Θρίαμβος Φερστάπεν στο… σπίτι του!

Φρεγάτες: Στις ισραηλινές κορβέτες Sa’ar το κύριο βάρος της άμυνας περιοχής;

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Κόσοβο – Ελλάδα: «Πάγωσαν» με το 1-1 στις καθυστερήσεις (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.