EURO 2020

Ουαλία – Ελβετία: Το γκολ ισοφάρισης από τον Μουρ

Η Ουαλία ισοφάρισε σε 1-1, όταν ο Μουρ βρήκε δίχτυα στο 74ο λεπτό, μετά από εκτέλεση κόρνερ. Η Ουαλία στο 48ο λεπτό βρέθηκε να κυνηγάει στο σκορ, μετά από το γκολ του Εμπολό για την Ελβετιά, αλλά ο Μουρ στο 74ο λεπτό με εξαιρετικό γκολ μετά από εκτέλεση κόρνερ έφερε το παιχνίδι στα ίσα. Μάλιστα...

Συντάκτης: Μαντώ Καψάλη Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Η Ουαλία ισοφάρισε σε 1-1, όταν ο Μουρ βρήκε δίχτυα στο 74ο λεπτό, μετά από εκτέλεση κόρνερ.

Η Ουαλία στο 48ο λεπτό βρέθηκε να κυνηγάει στο σκορ, μετά από το γκολ του Εμπολό για την Ελβετιά, αλλά ο Μουρ στο 74ο λεπτό με εξαιρετικό γκολ μετά από εκτέλεση κόρνερ έφερε το παιχνίδι στα ίσα.

Μάλιστα τα τέσσερα από τα έξι γκολ που έχει σκοράρει ο Μουρ με το εθνόσημο σε όλες τις διοργανώσεις έχουν μπει με κεφαλιά.