EUROPA LEAGUE
Δούλεψαν στα τελειώματα στον Ατρόμητο
Διπλή προπόνηση, όλοι οι παίκτες στη διάθεση του Κάναντι![Δούλεψαν στα τελειώματα στον Ατρόμητο](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/07/atromitos-9.jpg)
Με διπλή προπόνηση, πρωί και απόγευμα, συνεχίστηκε η προετοιμασία των παικτών του Ατρόμητου τη Δευτέρα (30/7) για το παιχνίδι με την Ντινάμο Μπρέστ την Πέμπτη (2/8, 20:15) στο Περιστέρι για τον 2ο προκριματικό γύρο του Europa League.
Ο προπονητής Νταμίρ Κάναντι έδωσε ιδιαίτερη βάση στα τελειώματα και στις τακτικές και στις δυο προπονήσεις. Στο πρόγραμμα έλαβαν μέρος κανονικά όλοι οι παίκτες.
Για την Τρίτη (31/7) είναι προγραμματισμένη απογευματινή προπόνηση στο Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου.
Ληγμένα τρόφιμα και ροφήματα από την Μπρεστ στον Ατρόμητο