EUROPA LEAGUE
Οι συνθέσεις στο Σπόρτινγκ-Ατλέτικο Μαδρίτης
Οι Ζόρζε Ζέσους και Ντιέγκο Σιμεόνε δεν έχουν κάνει σημαντικές αλλαγές στις ενδεκάδες των δύο ομάδων![Οι συνθέσεις στο Σπόρτινγκ-Ατλέτικο Μαδρίτης](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/04/Sporting-Atletico-Madrid.jpg)
Με όλα τους τα αστέρια θα παραταχθούν οι Σπόρτινγκ και Ατλέτικο Μαδρίτης στον επαναληπτικό του πρώτου προημιτελικού του Europa League. Οι Ισπανοί νίκησαν 2-0 και πρέπει να κρατήσουν το αποτέλεσμα, ενώ οι Πορτογάλοι θέλουν να το ανατρέψουν και να πάρουν την πρόκριση.
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ (Ζόρζε Ζέσους): Ρουί Πατρίτσιο, Ματιέ, Αντρέ Πίντο, Κόατες, Ριστόφσκι, Μπατάλια, Μπρούνο Φερνάντες, Ρουίζ, Μοντέρο, Ακιούνα, Ζέλσον Μαρτίνς.
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ (Ντιέγκο Σιμεόνε): Όμπλακ, Χουανφράν, Γκοδίν, Σάβιτς, Ερνάντεζ, Γκάμπι, Βιτόλο, Σαούλ, Κόκε, Ντιέγκο Κόστα, Γκριζμάν.