FOOTBALL LEAGUE
Σιλεβίστας αντί Σκέντζου στον Πανθηραϊκό
Αλλαγή στην τεχνική ηγεσία της ομάδας της Σαντορίνης![Σιλεβίστας αντί Σκέντζου στον Πανθηραϊκό](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/10/silevistas.jpg)
Εξελίξεις στον Πανθηραϊκό, όσον αφορά την τεχνική ηγεσία της ομάδας και λίγες ημέρες πριν το ντέρμπι του νησιού με τη Θύελλα Καμαρίου.
Ο Ανδρέας Σκέντζος αποχώρησε από τον πάγκο της ομάδας, προκειμένου να μετακομίσει στην Κύπρο για λογαριασμό της Ομόνοιας ως βοηθός του Γιάννη Αναστασίου.
Αντικαταστάτης του έμπειρου τεχνικού ο Γιάννης Σιλεβίστας. Προηγούμενος σταθμός της καριέρας του ήταν η ομάδα του ΠΑΟ Ρουφ, ενώ έχει εργαστεί σε Παπάγο και σαν βοηθός προπονητή σε Αττικό και Α.Ε. Ηρακλείου.
Γ’ Εθνική: Ο Παντέλης στον πάγκο της Καλλιθέας