ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Λεβαδειακός: Αναγκάστηκε να… ξενιτευτεί
Λόγω των καιρικών συνθηκών η προπόνηση έγινε σε άλλο γήπεδο![Λεβαδειακός: Αναγκάστηκε να… ξενιτευτεί](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/01/Levadiakos-proponisi.jpg)
Βαθμούς παντού είναι αναγκασμένος να κυνηγάει ο εκ των ουραγών Λεβαδειακός, ο οποίος την Κυριακή (13/1) υποδέχεται τον Ολυμπιακό.
Η προπόνηση της Παρασκευής (11/1) έγινε στο γήπεδο του ΑΟ Δόξας Μουρικίου λόγω των καιρικών συνθηκών στη Λιβαδειά. Μετά την ολοκλήρωση της προπόνησης ο τέως πρόεδρος της Θήβας, Θανάσης Βυλλιώτης, παρέθεσε γεύμα στους παίκτες και το τεχνικό επιτελείο του Λεβαδειακού.