Live ενημέρωση: Η Γαλατασαράι νικάει με 3-1 τον ΠΑΟΚ

Live ενημέρωση για την αναμέτρηση Γαλατασαράι - ΠΑΟΚ στην πρεμιέρα του League Phase του Europa League.

Συντάκτης: Μάριος Σταμπουλής Χρόνος ανάγνωσης: 3 λεπτά

Live ενημέρωση: Παρακολουθήστε την εξέλιξη της μεγάλης αναμέτρησης Γαλατασαράι ΠΑΟΚ (25/9, 22:00) στην μεγάλη πρεμιέρα του Europa League.

Live ενημέρωση: Γαλατασαράι – ΠΑΟΚ 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Τέλος της αναμέτρησης! Νίκη με 3-1 της Γαλατασαράι επί του ΠΑΟΚ

90+5′ ΓΚΟΛ για τη Γαλατασαράι! Ο Ικάρντι βρέθηκε ανενόχλητος μέσα στην περιοχή και με σουτ έκανε το 3-1

90+1′ Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Όττο πήρε μέτρα, πάτησε στη μεγάλη περιοχή, σούταρε με τον Γκιουβέντς να διώχνει δύσκολα

76′ ΓΚΟΛ για τη Γαλατασαράι! Λάθος αντίδραση από την άμυνα του ΠΑΟΚ, ο Γιλμάζ έκανε τη σέντρα, ο Γιάκομπς πήρε την πρώτη κεφαλιά, ο Οσιμέν την δεύτερη και ο Ακγιόυν έστειλε με σουτ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα

67′ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ για τον ΠΑΟΚ! Ο Ζίβκοβιτς βρήκε τον Ότο, αυτός γύρισε μέσα στη μικρή περιοχή, ο Γκιουβέντς έδιωξε και ο Κωνσταντέλιας εύκολα ευστόχησε κάνοντας το 1-1

48′ ΓΚΟΛ για τη Γαλατασαράι! Ο Οσίμεν έπιασε την κεφαλιά και ο Μπάμπα προσπαθώντας να διώξει την έβαλε στο τέρμα της ομάδας του

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

45′ Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Κωνσταντέλια βγήκε τετ α τετ, αλλά δεν μπόρεσε να νικήσει τον Γκιουβέντς σε μία ανεπανάληπτη ευκαιρία

33′ Ευκαιρία για τη Γαλατασαράι! Νέο σουτ του Σάρα, αυτή τη φορά αρκετά άουτ

27′ Νέα μεγάλη ευκαιρία για τη Γαλατασαράι! Σουτ του Σάρα έξω από την περιοχή, τρομερή επέμβαση Κοτάρσκι και κόρνερ

26′ Τεράστια ευκαιρία για τη Γαλατασαράι! Λάθος του Ότο που δεν έδιωξε τη μπάλα μέσα στην περιοχή, ο Όσιμεν έκλεψε, σούταρε από κοντά με τον Κοτάρσκι να διώχνει εντυπωσιακά

25′ Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Βγήκαν ωραία στην επίθεση οι παίκτες του Δικεφάλου, ο Ζίβκοβιτς έστρωσε στον Καμαρά ο οποίος έξω από την περιοχή με σουτ έστειλε πάνω στον Γκιουβέντς τη μπάλα

15′ Μεγάλη ευκαιρία για τη Γαλατασαράι! Ο Όσιμεν έκανε εκπληκτικό κοντρόλ, σούταρε από κοντά όμως Κόλεϊ και Κοτάρσκι πρόλαβαν να διώξουν

Εξαιρετικός ο ρυθμός του ματς στα πρώτα λεπτά

10′ Μεγάλη ευκαιρία για τη Γαλατασαράι! Ο Αϊχάν έκανε σκαστό σουτ από κοντά, ο Κοτάρσκι απέκρουσε δύσκολα και κράτησε το μηδέν

6′ Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Τσάλοφ και Ζίβκοβιτς άλλαξαν πανέμορφα τη μπάλα, αυτή έφτασε στον Κωνσταντέλια ο οποίος με σουτ στα όρια της περιοχής έστειλε λίγο άουτ τη μπάλα